Cestovné poistenie


Našim klientom ponúkame zabezpečenie cestovného poistenia. Aj napriek tomu, že v rámci Európskej únie pre našich občanov platí ošetrenie aj na EURÓPSKY preukaz poistenca, odporúčame klientom, aby aj napriek tomu využili produkt cestovného poistenia na svoju dovolenku a pripoistili sa. Či už u nás alebo v akejkoľvek inej poisťovni. Dôvodov je hneď niekoľko. Prvým, a tým najdôležitejším je fakt, že slovenské zdravotné poisťovne v prípade liečenie preplatia zahraničnej nemocnici náklady len do takej výšky, ktorú pre rovnaké ošetrenie hradí na Slovensku. Netreba určite zmieňovať, že lekárska starostlivosť v zahraničí stojí o mnoho viac peňazí než u nás v SR. Ďalším dôvodom prečo zvoliť cestovné poistenie je skutočnosť, že slovenské zdravotné poisťovne hradia iba najnutnejšiu lekársku starostlivosť a nehradí poplatky spoluúčasti, ktoré sú v zahraničí úplne bežné a v nemalej výške. Ďalším dôvodom je poistenie storna dovolenky, kedy do doby než na dovolenku odídete, sa môže stať čokoľvek, nech je to ochorenie člena rodiny, úmrtie v rodine, autonehoda atď. No a posledným dôvodom je 24 hodinová profesionálna asistenčná služba každej poisťovne, ktorá Vám po telefóne pomôže s komunikáciou s nemocničným zariadením, zabezpečí konzultácie so slovenskými lekári atď.

Klientom vždy odporúčame aby sa poistili aj na deň pred a deň po termíne dovolenky. Je to z toho dôvodu, že mnoho klientov vyráža na dovolenku už predchádzajúci deň a v ten tiež prekračuje hranice a je dôležité si pamätať, že je nutné mať platné poistenie ihneď pri prechode hraníc, pretože práve pri samotnej ceste existuje nemalé riziko autonehody aj zdravotných ťažkostí.

Komplexné cestovné poistenie si môžete objednať online jednoducho a pohodlne
kliknutím na tento odkaz alebo logo:

europska

V našej cestovnej kancelárií Vám radi sprostredkujeme cestovné poistenie v Európskej cestovnej poisťovni, s ktorou má naša CK uzatvorenú zmluvu o obchodnom zastúpení. V ponuke máme viaceré produkty pre rôzne typy zájazdov. Rozhodujúcim kritériom pre výber správneho typu poistenia je cena zájazdu, destinácia, typ a dĺžka zájazdu. Naši pracovníci Vám radi odporučia ten produkt, ktorý je pre Váš zájazd, pobyt ten  najvýhodnejší.